Top

Her insan kendinde özgürdür.Her insan zihninde hapistir. Bizler hapisliğide , özgürlüğüde ilk önce zihnimizde sonra kalbimizde yaşarız.Engeldir bizim yaşadıklarımız veya düşündüklerimiz yeni güzel anlara..

Karşımızdaki her insanı insafsızca yargılarız,hüküm veririz, hatta cezasını bile o an belirleriz.Bilmeyiz ki hayatta tesadüf yoktur , karşımızdaki insan oyununu oynamaya, seni sana yansıtmaya gelmiştir.Gel kır zincirlerini, seni yoran, seni akıllı yapan, olumsuz duygularını kenara bırakarak, herkese % 100 avans vererek, bırakta onunda senin gibi insan olduğunu kabul ederek..

Onu her hali ile sev ve sana ne için geldiğini anlamaya çalış….Gel kendinde isteğin her şeyi karşındakine ver , sonra izle, verdiğinin kaç katı sana geri geliyor.Ve kaç katı dönüşüm hayatında gerçekleşiyor, gel kendin için bir yatırım yapta, istediğin her neyse karşındakine vererek tekrar almasını bil….

Hayatında olan herkesi şu dakika itibari serbest bırak ve onları özgürleştir. Göreceksin ki onlara verdiğin özgürlük senin kapınıda çalacak..Kimsenin kalbini kırarım , ama yapamam diye düşünme, senin kalbin kırmak istemiyorsa zaten yapamazsın, sadece ona yüklediğin gereksiz anlamların yerini değiştir ve onları serbest bırak…

Sahip olamaya çalıştığın ama olamadığın her neyse bırakta zamanı gelsin, sonra sana gelsin, ama zamansız istediğin her şeyin suni bir yiyecek olduğunu unutma, her şeyin bir olma zamanı var, sende oldukça onlarda olarak sana akıp gelecek….

Sen seçimlerini kalbinle yaptıktan sonra herşeyin en güzeline ulaşacağına hiç şüphen olmasın, ama zamanı şaşabilir, gerektiğinde gelmiyebilir ama mutlaka senin en çok en çok ihtiyacın olduğunda sana en güzel sürpriz paketi ile gelecektir…..

Gel maskeyi çıkar olduğunu olduğun halin ile kabul et ve de ki, kendimi olduğum halim ile sevmeyi seçiyorum..Her sorulana olduğu hali ile, her davranışa olması gerektiği hali ile duruyorum.Sen böyle ol ki ruhun seni tebrik etsin, gel sen böyle ol ki, ruhun sana sen olduğun için hayatın güzelliklerini versin….

Her davranışının bir titreşim olduğunu unutma, her titreşeninde bir gün seni içine alarak titreşmeye başlayacağını ise asla unutma..Özünden duyduğun huzuru gel yüzüne , gel hareketlerine, gel eylemlerine yansıt ki, ruh ve zihin seni tebrik etsin…