Top

O Hem Bir Otelci, Hem de Bir Farkındalıklı Yaşam Uzmanı

Cenk Sabuncuoğlu 22 yıldan beri otelcilik sektöründe kazanmış olduğu bilgi ve deneyimi sizlerle paylaşmaya devam ediyor.Ülkemizde her geçen gün artan rekabet ve farklılaşan sektörde, Cenk Sabuncuoğlu’nun yönetmiş olduğu otel/restaurant gibi işletmelerin başarı grafiğinin her geçen gün artığını gözlemliyebilirsiniz. Sunulan tüm öneriler sisteme ve vizyon dayalıdır.

Cenk Sabuncuoğlu hizmet işletmelerine,konsept tasarım, satış & pazarlama ,online marketing, franchise antlaşmaları konularında başta olmak üzere; teknik destek, hizmet ve kalite standart prosedürü geliştirmeleri,menü tasarım reçete sistemleri, I.T planlama, eğitim, fizibilite, rapor sistem oluşturma, projeksiyon raporlar, gelir ve gider senaryolarının hazırlanması gibi çözümleri kapsayan geniş bir hizmet desteği sunmaktadır.

Cenk Sabuncuoğlu ve ekibinin verdiği bilgiler ve sunulan çözüm önerileri sayesinde işletmenizde farklılığı ve avantajları görerek daha sağlıklı bir yönetim elde edeceksiniz.Amaç sadece bilgileri verip, çözümleri sunmak değil, aynı zamanda aynı yolda beraber yürümektir. Turizm ve Otelcilik çalışmalarının yanı sıra , Cenk Sabuncuoğlu Farkındalık Yaşam Uzmanı‘dır.

Bir gün onun da tekamül sürecini yaşama vakti geldi ,böylelikle hayatının ‘’diğer eğitimim ve farkındalıklı yaşamım’’ dediği safhayı başlatmış oldu. ilk önce Rusya ve Ukrayna sonra Azerbaycan’da ruh-beden-zihin terapi derslerini aldı. Daha sonra hipnoz ve integratif insiye konularında masterlik seviyelerine yükseldi. N.L.P konusunda kendini geliştirdi.Araştırma ve geliştirme ruhu sürekli onu farklı arayış ve uyanışlarıyla tanıştırdı.

Hindistan’da özüne dönüş,kendini tanıma ve farkındalık ile ilgili bir çok eğitim aldı. Kendindeki potansiyeli de açığa çıkartarak uzaktan iletişim ,bilgi transferi konuları ile ilgili olarak Mr.Rugo ile birlikte çok detaylı çalışmalar yaparak bir çok eğitim ve terapiler verdi..

Ayrıca Kişi Barcode Analiz Sisteminin araştırmalarına devam ederek, sürekli olarak kişinin kendini tanıması, potansiyellerinin farkına varması ve çevresindeki insanlar ile uyumu hakkında ki konularda analizlerini sürdürmektedir.

Cenk Sabuncuoğlu'nun "İNSA-N" ve "OL'MAK SANATI" adında 2 adet kişisel gelişim kitabı bulunmaktadır.

Kendi kullanım kılavuzunu tespit ettiğinin bilincinde olduğundan itibaren ,insanlarında kendi kullanım kılavuzlarının belirlenmesine yardımcı olmak için sürekli araştırma ve geliştirme çabaları sürmektedir.