Top

O HEM BİR OTELCİ, HEMDE BİR KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI

1976 ‘da İstanbul’da doğdu. İlk öğrenimini tamamladıktan sonra turizmci olmaya karar verdi ve Anadolu Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesini Tekirdağ’da okudu. Lisansını da Kıbrıs'ta tamamladıktan sonra kendince yaşamına merhaba dedi..

Uzun yıllar Turizm İşletmeciliğinde önemli görevlerde bulundu. Bir gün onunda tekamül sürecini yaşama vakti geldi,böylelikle hayatının ‘Diğer eğitimim ve Farkındalıklı yaşamım’ dediği safhayı başlatmış oldu. İlk önce Rusya ve Ukrayna sonra Azerbaycan’da Ruh-Beden-Zihin terapi derslerini aldı.

Daha sonra Kuantum düşünce tekniği, EMF , NLP branşlarında uzmanlaştı ve Reiki, hipnoz ve integratif insinye konularında masterlik seviyelerine yükseldi. Araştırma ve geliştirme ruhu onu sürekli farklı arayış ve uyanışlarla tanıştırdı.Hindistan’da özüne dönüş,kendini tanıma ve farkındalık ile ilgili bir çok eğitim aldı.

İnsa-n ve Olmak Sanatı kitaplarının yazarıdır. Ayrıca bir çok araştırma yazıları mevcut olup bloglarda mevcuttur.

Kendindeki potansiyeli de açığa çıkartarak uzaktan iletişim,bilgi transferi konuları ile ilgili olarak Mr.Rugo ile birlikte çok detaylı çalışmalar yaparak bir çok eğitim ve terapiler verdi. Ayrıca Kişi Barkode Analiz Sisteminin araştırmalarına devam ederek,sürekli kişinin kendini tanıması,potansiyellerinin farkına varması ve çevresindeki insanlar ile uyumu hakkında ki konularda analizlerini sürdürmektedir. Kendi kullanım kılavuzunu tespit ettiğinin bilincinde olduğundan itibaren,insanların da kendi kullanım kılavuzlarının belirlenmesine yardımcı olmak için sürekli araştırma ve geliştirme çabaları devam etmektedir.

Yeni Yaşam Okulu adında bir sosyal sorumluluk projesi bilinciyle tasarladığı platformda birikimlerini ve bilgilerini aktararak semineler, uygulamalı eğitimler vermektedir. Yaşamı gerçek tadı ile farkında ve kaliteli yaşayan ve yaşatmaya çalışanlardandır. Aynı zamanda bu çalışmaları ile birlikte Yaşam Koçluğu ve Turizm İşletmeciliği görevine Holistik bir anlayış ile devam etmektedir.